Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 13 Grudnia 2017, 21:50

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12460 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618 ... 623  Następna strona
Z czego wystaje zimny łokieć? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Z czego wystaje zimny łokieć?
  Wysłano: Wtorek, 5 Września 2017, 22:16
Dlatego weryfikacja i brak mentalności typu przyoszczędzić. Rodzinka ma e60 z końca produkcji(2k10), 2.0d, dali za niego sporo floty, za ten hajs mieliby z dwa lata starsze 3.0d, jednak dzięki tej kwocie dostali auto z pełną historią, techniczną i wizualną iglę, dzięki czemu nic nie wkładali w auto i od lat cieszą się bezawaryjnością. Ktoś by powiedział, że sporo przepłacili :you_crazy: dziś to oni wychodzą na plus wobec rodzynków, gdyż nic nie musieli robić, bo nie chcieli przycebulić kupując premium.

Co do audi, potwierdzam, coraz bardziej widoczna przesiadka z bety. Jeszcze e36/34/39 można uznać za sebixowe, ale takie e60/90 nie odbiegają od audic pod względem buractwa. Zresztą, jak coś jest w stocku na ładnej feldze to z góry oznacza, że nie mamy do czynienia z jakimś zjebem, który obniży gruza z rdzą zewsząd i chujową stalówą, ewentualnie jeszcze ze zjebanym wydechem... ALE MPAKIET JEST PANIE, OBNIŻONY, SŁYSZYSZ NA KILOMETR DŹWIĘK ZGRUZOWANEGO 2.5

Edit:
Trochę chaotyczny post, bo pisałem w tramwaju mając 5% baterii.
Koniec końców chodzi o to, że łatwiej trafić na gruza PREMIUM - a szczególnie bety, gdyż chodzi o samą mentalność. Ludzie z mniejszym statusem społecznym łechatją sobie ego kupując takiego grubego niemca, a potem nie stać na serwis i chuj, trzeba sprzedać. Merol raczej pasuje do krawaciarzy i starych dziadków, to beta jakoś automatycznie kojarzy się z mafią - w dodatku ten agresywny dizajn większości tych aut. Zresztą, mówię tak rzeczy oczywiste, że jednak odpuszczę dalej ten temat.

@ezio
No chłopaku, kurwa, wiadomo, że jak chcesz na krótkie dystanse to kup sobie porządnego kompakta... Ty wszystko tutaj piszesz przez pryzmat swej osoby, preferencji. Jak ktoś zaznaczył, że chciałby premium, to oznacza, że oczekuję gwarancji komfortu jaką oferuje ta klasa. Tobie bym radził jakiegoś Lancera w 1.8 czy inną porządną popierdółkę... I tu możesz jak najbardziej patrzyć co Ci oferuje większe wyposażenie, bo to są auta niższej klasy. W sumie, jeden chuj, patrz na to, co się nie rozpierdoli pod względem silnika, nie jakieś wyżyłowane gówno, stąd moja sugestia o tym modelu mitsu. W tej półce się nie oczekuje tego, co Ci oferuje klasa średnia - szczególnie premium. Masz najzwyczajniejsze wymagania.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 3
Banned
  Wysłano: Wtorek, 5 Września 2017, 22:57
A jak to Runiek jest z częściami do Mitsubishi? Typowy Japończyk, czyli igła igła heb dawaj dwie wypłaty na naprawy? Czy niezawodne raczej? Wiadomo, mówimy o aucie używanym, czyli raczej pytanie czy naprawy nie przekraczają standardów używek, czyli rozrząd, filtry, klocki itd.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Wtorek, 5 Września 2017, 23:24
Ech, Ezio, nie muszę Ci mówić takich oczywistości, że zależy to od tego jaką sztukę kupisz. Jak znajdziesz zadbanego Lancerka, to się skończy na zwykłych wymianach elementów eksploatacyjnych, bo autko naprawdę jest solidną konstrukcją, z czego zresztą słynie mitsu. Elementy są raczej droższe niż u konkurencji, niemniej jednak troszczenie się o auto w jakimś stopniu - rekompensuje tym, że nie pochłonie Cię to fortuny. Mojego przyjaciela ojciec posiada takiego od dobrych kilku lat i jest zadowolony, poza jednym ale... tym ale jest to, że auto posiada strasznie z pizdy lakier, słaby, łatwy do zarysowań i dwa, że już niektóre elementy potrafią przyciągać rudą szmatę, więc z większych wydatków to można własnie zainwestować w jakieś zabezpieczenie i ewentualne korekty lakieru. Tak z mechanicznego punktu widzenia to nie miał jakichś nagłych niezapowiedzianych wydatków, tyle że go stać na utrzymanie tego auta, więc serwisuje na bieżąco.

Nie jestem encyklopedią nt lancera, gdyż po prostu uznaję go za fajne auto i wiele też czytałem takich ogólnych opinii, że to warte pieniędzy auto. Kwestii serwisowych nie znam, poczytaj sobie jakieś fora o tym modelu. Wiem tyle, że jak kupisz mądrze, to nie pożałujesz, nie będzie to zły wydatek.

No i nie oszukujmy się, w sedanie jest atrakcyjnym autem :oops:
W dodatku mniej ich widać w porównaniu do konkurencji z półki cenowej. Nie wiem jak Ty, ale ja to uznaję za duży plus :)

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 6 Września 2017, 00:08
Sedan cudo to owszem :D

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Września 2017, 17:28
jak macie auto cięższe od matiza, to nie kupujcie tarcz brembo, bo to jebany szrot.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Września 2017, 16:29
Johnny napisał(a):
jak macie auto cięższe od matiza, to nie kupujcie tarcz brembo, bo to jebany szrot.

Zgadzam się w 100%. Pracuje w sklepie motoryzacyjnym i co chwilę wracają na reklamacje.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Września 2017, 21:44
No niestety, nie rozeznałem się solidnie przed zakupem, a też w momencie jak potrzebowałem je zmienić, był trochę kibel z dostępnością fajniejszych, no i tak wyszło, że po dwóch miesiącach musiałem kupić nowe. Też żadne fajerwerki - Ate (+klocki też Ate do kompletu) - teraz to jakbym innym samochodem hamował :) i warto z takimi rzeczami chodzić do ludzi którzy się nimi zajmują, a nie do mechaników od wszystkiego

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Września 2017, 22:39
dawno mnie nie bylo to sie wtrace w te rozkminy o premium niepremium
gadka o megane w kontekscie premium jak juz wiekszosc zauwazyla jest totalnie bez sensu. wyposazenie to jedno, wykonanie i gama silnikowa to drugie. dosc skrajnie polece ale moja mama smiga nowym pugiem 107, tata nowa corsa d a ja 15 letnim e46. i to jest przepasc jesli chodzi chocby o plastiki w srodku. e46 z racji wieku ma juz drobne zadrapania w srodku, salonowka nie jest ale nadal wszystko trzyma sie kupy i nic nie trzeszczy, w 107 widac golym okiem, ze wszystkie formy robione sa na odpierdol i to auto za 5 lat bedzie do wyjebania.
jesli chodzi o starsze samochody - w123 juz dawno przekrecily liczniki po zrobieniu miliona km, ile citroenow czy opli w tym wieku nadal nadaje sie do czegokolwiek?

co do dresiarstwa - ostatnimi czasy jesli slysze techniawke\ disco polo\ inny crap rozkrecony na full + nie do konca szlachetny dzwiek rozjebanego tlumika to zazwyczaj jest to audi - glownie stare a3, ew e36\e39. tak czy inaczej, mocno sie to juz rozmylo, bmw nie wyroznia sie jakos szczegolnie

co do stanu 10-15 letnich samochodow premium - ciezko jest znalezc cos spoko z wielu wzgledow. typuje, ze niewielki jest tu wplyw pierwszego wlasciciela - jego bylo stac na naprawy. problemem sa ludzie, ktorzy pozniej kupuja te samochody i nie stac ich na ogarniecie rzeczy jak trzeba. dodatkowo mocne silniki sprzyjaja wypadkom itp
jak bylem pierwszy raz u jednego mechanika, potem u drugiego to byli wrecz zdziwieni, ze nie chce robic rzeczy po taniosci, na najtanszych zamiennikach. troche to smutne, ze tak malo ludzi ma takie podejscie. ostatnio zostawialem auto do sprawdzenia przed wyjazdem na chorwacje, to gosc dzis dzwonil zebym wpadl porozmawiac bo do zrobienia wszystkiego, co mozna w tym aucie zrobic zeby byl faktycznie igla, na oryginalnych czesciach trzeba bedzie wlozyc 3tys. bylem na to przygotowany generalnie wiec spoko, ale jak musza podchodzic do kwestii napraw ludzie, ze gosc mial taki problem z przekazaniem mi tej wiadomosci?
oszczedzanie na naprawach, na oponach, na paliwie, na wszystkim - nic dziwnego, ze potem tak ciezko kupic jest auto w dobrym stanie

inna sprawa - poprzednia e46 niedawno rozjebalem. ziom wymusil mi pierwszenstwo, caly przod roztrzaskany, poduszki, wystrzelone itd. stwierdzilem ze nie bede tego naprawial bo strach jezdzic czyms takim. w 2h znalazlem kupca, od kopa odbior i myk, pewnie juz jest wystawiony jako igla, niebity i w ogole okazja

kolejna rzecz, ktora mnie zastanawiala ostatnio. kazdy chce kupic auto w swietnym stanie. zakladam ze chce o nie dbac. skad wiec tak duzo aut w zlym stanie?

dobra, koniec pierdololo. jesli wyszlo chaotycznie, poejchalem oczywistosciami albo jest nieskladnie to wybaczcie - w piatek uciekl mi kot, mam za soba srogie poszukiwania,dzis go znalazlem i wjechala wodeczka ze szczescia

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Września 2017, 20:32
nie ma ktoś jakimś cudem wśród znajomych, znajomych znajomych, kogoś komu marzy się garbus?
albo podrzuci mi ktoś namiary na miejsce, w którym mogę zareklamować tego, którego chcę sprzedać - http://allegro.pl/garbus-volkswagen-130 ... 60191.html ? (nie, nie ja osobiście go pimpowałem)
wiadomo, passat to to nie jest i ot tak taka fura za taki szmalec nie zejdzie, ale jak ktoś ma pomysł jak trafić w grono kolekcjonerów, inwestorów i innych ludzi renesansu, to chętnie przyjmę info.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Września 2017, 20:38
moze gieldaklasykow.pl i pochodne?
ew fb grupy typu 'krakowskie klasyki noca' itp

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Września 2017, 13:46
Jak to jest żeby w 100tyś mieście nie było ani jednego dobrego mechanika. Rozumiem jakby to był problem z elektryką , ale chodzi o proste zawieszenie. Wymieniłem już 3/4 zawieszenia w samochodzie , a dalej stuka przód.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Września 2017, 16:06
Może masz takie amortyzatory, niektóre po prostu tak mają że stukają.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Września 2017, 18:08
zmieniając temat trochę. Lexus is200 props czy nie props? Mi się w chuj podoba tylko ten silnik to trochę słaby jest.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 00:31
No kurcze, wiadomo że lex - props!
Aaaaa że zawieszenie...
gorzki napisał(a):
2. Bilstein B8+Eibach Sportline

Wiecie co, noo powiem wam, że o ile chujowo stoi (bo jest kurwa chyba wyżej niż na wcześniejszych springach -35 i marnych amorach) to prowadzi sie, no, fajniutko :D
Jeszcze końcówki drąga profilaktycznie i mam nadzieje że święty spokój.

Myślicie, że jak przez zime będę trzymał auto na podziemnym parkingu to mniej zgnije niż jakby noce stała sobie pod blokiem i ma to w ogóle sens, czy te podziemne to i tak chuj bo po jeździe auto w soli i nie robota i szkoda siana, ale tyle że pewne miejsce parkingowe?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 07:34
Johnny napisał(a):
Może masz takie amortyzatory, niektóre po prostu tak mają że stukają.

Z racji tego , że części mam za pół darmo nigdy na częściach nie oszczędzam i montuje wyższej jakości. Rozumiem jakby to były lekkie stuki , ale na dziurach całym przodem aż trzęsie.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 18:26
Kurka, spodobała mi się E30 z początku produkcji, ale dostać taką nie w wersji driftowozu albo 500 km ode mnie to chyba cud :dunno: To już bardziej mi się opłaca w Niemczech szukać, ale tam znowu tureckie komisy i ceny też niebanalne.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 18:32
XDDDD

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 20:02
Pająk sprzedaje GTR'a, może ktoś z forumka będzie zainteresowany :D

http://allegro.pl/show_item.php?item=6961545805#thumb/3

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Sobota, 16 Września 2017, 20:36
Maciek kupuj, to przecież grosze.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Września 2017, 17:59
Co forumek sądzi o corsie opc?

Zastanawiałem się nad tą, ale w grę jeszcze wchodzi punto abarth i mini s.

https://www.olx.pl/oferta/corsa-opc-CID ... 2db9ac0aae

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12460 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618 ... 623  Następna strona