Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 13 Grudnia 2017, 15:57

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12460 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 623  Następna strona
Z czego wystaje zimny łokieć? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Z czego wystaje zimny łokieć?
  Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 19:50
http://allegro.pl/mitsubishi-galant-v6- ... 55836.html
Najsłynniejszy Galant na sprzedaż. Zaspoileruję, bo niektórzy mogą doznać szoku, cena to 35tyś(w opisie info), a czemu widnieje tam 70 to nie wiem.

Osobiście kilka rzeczy mi się nie podoba, uważam że troszkę w złą stronę poszedł i dlatego IMO najfajniejszym z naszych galantów jest el stówa galante, ale bądź co bądź trzeba przyznać, żaden galant nie jest tak u nas dopieszczony i wypasiony jak ten.

No i te lampy vr4 :oops: :oops:

Edit:
W sumie... czy tylko ja widzę jakiś spisek, że Lasek specjalnie dał na sprzedaż, aby jak najwięcej zarobić z powodu boomu na Galanty, który pojawił się przez Kickstera? XDD

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 20:31
no nie wiem, przeciez kickster pojechał po nim jak po starej kurwie, a na koniec dodał no fajny no, żeby jeszcze jakiś mocnejszy był, ala vr4 to moze...

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Września 2017, 21:13
W takim razie chyba inne filmiki oglądaliśmy lub źle odebrałeś jego słowa. Ewidentnie wskazywał, że to przede wszystkim ponad czasowe auto wizualnie, bezawaryjne i wygodne. Pojechał jak po starej kurwie tylko na temat 2.4GDI - gdzie ten silnik nie zasłużył na taką skale hejtu. Zresztą, sam kickster wie o tych Galantach, że... no nie dużo wie, ale tym odcinkiem sprawił, że sporo osób w ogóle poznało to auto i wzbudził w nich zainteresowanie.
No i wystarczy, że taki laik sobie wygoogluje o Galancie i już pierwsze artykuły czy opinie posiadaczy wskazują o wysokim stosunku jakości do ceny.

Trzeba posiedzieć chwilę na kilku grupkach mitsubishi, by zauważyć jaka fala świeżaków się pojawiła, która chce 2.5 galanta, koniecznie w pakiecie avance. Posiadacze galów to dostrzegają i sami się z tego śmieją, a niektórzy wręcz gwałtownie podnieśli ceny za w miarę zadbane sztuki, trochę przesadzając. Wyczuli moment :)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 13:41
siema do końca roku chciałbym sprawić swoje własne pierwsze auto i budżecik myślę 5k będzie. Więc tak po 1 jestem fanem japońskiej motoryzacji, ale za 5k to raczej same pordzewiałe gówna :/ samochody o jakich myślę to omega, vectra, carisma i alfa 156 1.9jtd która siedzi mi najbradziej, ale podjrzewam, że za 5 k to jakiś trup. Macie jakieś propozycje? Preferuje raczej większe auto co do osiągów to wiadomo za 5k wyścigówki nie kupię, ale wolałbym coś dynamicznego.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 3
Banned
  Wysłano: środa, 20 Września 2017, 13:50
Runiek, tylko gdzie u Nas w kraju takim cudem jeździć, przecież to na pierwszej dziurze zrobi dziurę w masce zawiasem :razz:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 13:57
Carisma poliftowa spoko dupowóz, Omege to raczej odpuść w tym budżecie. Pomyśl jeszcze nad zadbaną audi 80 i pugiem 406, albo...

bier jakiegoś Galanta z dojczów :D

@up
No ten Galant to czysto na weekendy/zloty, co nie zmienia faktu, że można ustawić zawieszenie tak, że i na daily się nada :) tylko po co?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 15:56
Runiek napisał(a):
http://allegro.pl/mitsubishi-galant-v6-2-5-stance-i6962755836.html
Najsłynniejszy Galant na sprzedaż. Zaspoileruję, bo niektórzy mogą doznać szoku, cena to 35tyś(w opisie info), a czemu widnieje tam 70 to nie wiem.

Osobiście kilka rzeczy mi się nie podoba, uważam że troszkę w złą stronę poszedł i dlatego IMO najfajniejszym z naszych galantów jest el stówa galante, ale bądź co bądź trzeba przyznać, żaden galant nie jest tak u nas dopieszczony i wypasiony jak ten.

No i te lampy vr4 :oops: :oops:

Edit:
W sumie... czy tylko ja widzę jakiś spisek, że Lasek specjalnie dał na sprzedaż, aby jak najwięcej zarobić z powodu boomu na Galanty, który pojawił się przez Kickstera? XDD

Ta moda na stance to jakas masakra, mam wrazenie ze za kilka lat ludzie beda sie z tego smiac tak samo, jak teraz sie smieja z wiejskiego tuningu

Steez83: Cześć Oskarze, słuchaj, ostatnimi czasy sporo inspiracji znajduje w czytaniu Lema i Asimova. Dzięki temu większość moich nowych produkcji jest mocno osadzona w klimatach futurystycznych oraz postapokaliptycznych. Co ty na to żeby nasz nowy krążek został osadzony w świecie rządzonym przez wielkie korporacje czy zniszczonym przez nuklearne wojny mocarstw o zasoby nieodnawialne?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 19:35
elektronika w 2-3 letnich autach to jakies cierwo, raz awaria kontroli martwego pola i zaczely mi migac lusterka wsteczne :lol: , wczoraj ze sprawdz czujniki parkowania, a na drugi dzien wszystko spoko, auta teraz jak jebane smartfony

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 10:57
Jezu, Runiek, jakie Audi 80 przecież to stare trupy już dawno

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 11:07
^Chyba, że w stanie kolekcjonerskim, bo na youngtimery się już łapią. Generalnie ciężko patrzeć na samochody sprzed 2000, a nawet i 2005 bym powiedział, bo niby proste silniki, ale stara technologia, więc będą żłopać, tanie części, ale auto ma jeździć a nie stać u mechanika. Sam też niedawno wspominałem tu o e30, ale pomyślałem, że dajcie spokój, jednak wolę coś świeższego.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 12:21
Johnny napisał(a):
Jezu, Runiek, jakie Audi 80 przecież to stare trupy już dawno

Stare trupy niby, ale do preferencji się nadaje i jak się kupi zadbanego to bardziej posłuży niż jakaś młodsza mina. Pamiętaj, że to budżet 5k i kolega nie chce jakichś kompaktowych popierdalaczy. Nie wiem, może subiektywnie to piszę, bo kumpel takiego kupił ponad rok temu za 6 koła i jest mega zadowolony, aż chciał ją potem robić pod igłę(i w sumie dalej się zastanawia). Zero jakichś niespodziewanych wydatków...

No poza tym jak mu ojebali całe auto w Olsztynie, nawet korek od paliwa zajebali :lol:

@UP
Panie :lol: w takim stanie A80 kosztują grube hajsy i są na jakieś projekty a nie daily... nie bez powodu stan kolekcjonerski... A co do E30, żadne nowsze auto w tym budżecie nie da Ci tyle frajdy z jazdy jak ten kanciak.
Zresztą, co to za argument, że stare będą "żlopać" i stać u mechanika? Takiego zadbanego Galanta rzadziej zobaczysz u mechanika niż jakieś gówna po 2006 roku. Znam typiarę, która nic nie robiła w Galancie 2.0 przedliftowym przez około 5 lat. Nie dbała jakoś o niego, po prostu starała się wszystko na czas wymieniać, bo miał to być przejściowy model na jakiegoś w lepszej kondycji Gala. Teraz dopiero zaczęła się skrzynia sypać, to chce go dojechać i kupić poliftową 2.5.

Mowa o tym Galancie, przy którym mamy zdjątko użytowniku @Finesta, pzdr.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 12:28
To są auta z innej epoki totalnie, w życiu bym komuś go nie polecił. Koniec produkcji w 1996, technologicznie to pierwsza połowa lat ’90 - bądźmy poważni.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 13:07
a ja znowu urwę się z innymi pytaniami
1. audi a3 1.8t powiedzmy 150 km warto jeszcze tego szukać czy te wszystkie silniki już zajeżdzone?
2. jakie macie podejście do swapów? powiedzmy mazda rx8 z silnikiem hondy to jeszcze mazda czy już honda? jak dla mnie swapy są chujowe jak bierzesz silnik z marki x do marki y ewentualnie jak swap to z tej marki wtedy "dusza" auta zostaje zachowana, przynajmniej ja tak uważam xd a wy jakie macie zdanie na ten temat?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 13:24
Ezio_Wroclaw napisał(a):
Generalnie ciężko patrzeć na samochody sprzed 2000, a nawet i 2005 bym powiedział, bo niby proste silniki, ale stara technologia, więc będą żłopać, tanie części, ale auto ma jeździć a nie stać u mechanika.

A nie jest czasami tak, że fiata 126p naprawisz przy użyciu kilku kluczy, a jak ci wyskoczy jakiś gówniany błąd w nowym samochodzie, to od razu musisz do diagnosty i pod kompa? Imo im mniej kabelków w samochodzie tym prościej go naprawić.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 14:42
Zgadza się, i również z @runkiem się zgadzam co do tej Beemki, bo naprawdę przyjemne wizualnie auto, ale z używek na OtoMoto, to trafiłem właściwie jedną wersję z 1.8 w który bym celował w stanie wyglądającym na oryginalny, która jest w Szczecinie - jechać 500 km żeby na miejscu się okazało, ze jednak zgnita podłoga, słabe sprzęgło itp. to jednak nie bardzo mi się opłaca.

A z drugiej strony racja z tymi nowszymi, elektroniki nawalone i każde pierdnięcie na wyświetlaczu to może kosztować grube setki, już nie wspominając o Francuzach, co w tej kwestii przodują (pod względem ilości elektroniki która może się zepsuć). Ale gdybym miał wybrać auto z 1986 roku z pewną dozą komfortu pomimo wieku, a na przykład Opla Corse D z 2009, chyba jednak bym stawiał na Oplowską niezawodność i prostotę wykonania.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 10:43
Ezio_Wroclaw napisał(a):
Zgadza się, i również z @runkiem się zgadzam co do tej Beemki, bo naprawdę przyjemne wizualnie auto, ale z używek na OtoMoto, to trafiłem właściwie jedną wersję z 1.8 w który bym celował w stanie wyglądającym na oryginalny, która jest w Szczecinie - jechać 500 km żeby na miejscu się okazało, ze jednak zgnita podłoga, słabe sprzęgło itp. to jednak nie bardzo mi się opłaca.

A z drugiej strony racja z tymi nowszymi, elektroniki nawalone i każde pierdnięcie na wyświetlaczu to może kosztować grube setki, już nie wspominając o Francuzach, co w tej kwestii przodują (pod względem ilości elektroniki która może się zepsuć). Ale gdybym miał wybrać auto z 1986 roku z pewną dozą komfortu pomimo wieku, a na przykład Opla Corse D z 2009, chyba jednak bym stawiał na Oplowską niezawodność i prostotę wykonania.

Nigdy nie słyszałem o Oplowskiej niezawodności, natomiast co do wykonania to jest prostota, ale dodatkowo słabe spasowanie, trzaskanie itp. Mówię o Corsie D z 2014 kupionej w polskim salonie, RACZEJ nie poleciłbym takiego samochodu.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 11:10
zawsze bede zdania ze lepsze niezawodne auto z poprzedniej epoki niz swiezak ktory jest dnem jesli chodzi o niezawodnosc
nie rozumiem ludzi ktorzy kupuja auto kierujac sie przede wszystkim rocznikiem

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 11:21
Dla mnie zasadniczo główne znaczenie ma spalanie, bo potencjalne auto będzie wozidełkiem miejskim. I zasadniczo jeżdżę na co dzień Yarisem, co da radę do 5.5 w mieście na luzie zejść, a w takim BMW to bym musiał liczyć 10l lekko z silnika 1.8. Wiadomo z drugiej strony, że Yaris to ewenement pod względem spalania, bo nie widziałem innych aut z takimi wynikami, a wśród starszych tym ciężej na to liczyć.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 16:27
Wyjdź z tego tematu :you_crazy:

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 16:39
A kim Ty jesteś?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12460 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 623  Następna strona