Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 13 Grudnia 2017, 21:51

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Paraliż senny 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Paraliż senny
  Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:24
Jako, że ostatniej nocy przydarzył mi się tenże stan, to chciałbym się dowiedzieć czy takie coś komuś z Was też się przydarzyło?
Na początek może opiszę swoje doznania z ostatniej nocy. Otóż coś mnie gwałtownie wybudziło (nie wiem do końca co to było) i zdarzyło się to tak gwałtownie, że przeszedłem właśnie w stan paraliżu i z początku chciałem podnieść rękę i przesunąć się na drugi bok, ale ni chuja nie mogłem niczym poruszać i zarzucił mi się z początku lekki szok, ale po chwili uświadomiłem sobie, że jestem w paraliżu sennym i po uspokojeniu się wróciło wszystko do normy. Co prawda miałem później problemy z zaśnięciem, ale przeżycie było niesamowite. To jest takie uczucie jakby sen się wplatał z rzeczywistością, bo ledwie co zostaliśmy wybudzeni i mamy świadomość, ale miesza nam się to jeszcze ze snem i nie możemy się poruszyć.

Spoiler:

Ostatnio edytowano środa, 13 Kwietnia 2011, 19:29 przez Canibus, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Post Re: Paraliż senny
  Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:28
Dziwne, nigdy tak nie miałam dlatego trudno mi wyobrazić sobie te uczucie, ale wkurwia mnie max gdy zasypiam, już niemal odpłynęłam, aż tu nagle poruszam się gwałtownie i znowu nie śpie. Chujowe.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:32
Dobre stary, mi to tylko ręce drętwieją jak w jakiejś zjebanej pozycji je trzymam :)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:32
ja raczej mam takie cos, ze spiac sobie przycisne reke/noge i jak wstane i sie chce ruszyc to praktycznie mam czucia w niej

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:35
No, ale to nie paraliż, tylko po prostu nie dopływa tam krew i chwile musi potrwać, żeby zaczęła krążyć.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:36
można tego co pisałeś doświadczyć leżąc przez 40 minut bez ruchu zachowując świadomość na wpół z zasypianiem. Ten paraliż senny to naturalny mechanizm zapobiegający poruszaniu się ciała w trakcie snu, np jak we śnie wykonujesz jakieś ruchy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:36
Jotas napisał(a):
Dobre stary, mi to tylko ręce drętwieją jak w jakiejś zjebanej pozycji je trzymam :)

za dupę ją złap i po wszystkim !

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:42
Bierz magnez

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:45
tak jak napisał flor, można doświadczyc tego paraliżu, kładąc się i próbując zasnąć z jednoczesnym zachowaniem świadomości. wiem że niełatwe, ale da sie. jest to nieodzowny element wchodzenia w stan OOBE metodą WILD (jedna z najskuteczniejszych) i nie jest to nic przyjemnego. Ja paraliż miałem kilka dobrych razów, pierwszy raz byłem nieźle wydygany, nie wiedzialem co sie dzieje, a następne razy to miałem chyba już na pograniczu OOBE bo w tym dziwnym stanie próbowałem poruszyć rękoma i pomachać nimi przed twarzą no i właśnie zobaczylem te swoje "drugie" ręce : ) nie param sie już OOBE i LD min wlasnie przez ten paraliż, który był dla mnie nie do zniesienia i to mrowienie ciała + zawroty głowy spowodowane milionami obrazów przed oczami. ale ogolnie jaram sie metafizyką, snami, paranormalnymi rzeczami itd i pewnie kiedys do tego wrócę

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:47
A jak doszedłeś do LD? Próbowałem z tym zapamiętywaniem snów i średnio wychodziło, miałem dwa, trzy LD i tyle.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:53
raz w tygodniu to mam conajmniej, chujowe, bo jak "obudzisz" się w paraliżu leżąc na brzuchu to masz wrażenie, jakbyś miał zaraz się udusić, sytuacja tym dramatyczniejsza, że nie możesz niczym ruszać

nie polecam ogólnie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:53
no właśnie najłatwiej chyba tą metodą WILD czyli kładziesz sie w ciszy i próbujesz zasnąć jednocześnie rejestrując wszystkie obrazy w swojej głowie, po pewnym czasie, w zasadzie w ostatnich fazach przed snem właściwym, pojawiają się hipnagogi, czyli jakieś losowe obrazy, miejsca, sytuacje osoby, no i musisz tak jakby wskoczyć w ten sen, przyciągnąć ten obraz do siebie i nim pokierować. wiadomo że nie można sie zbytnio podjarać żeby nie wypaść z tego i sie nie obudzić, bo granica jest cienka. a inny sposob tez skuteczny to nastawiasz budzik gdzies na 5 rano, robisz cos typu ogladaz tv, jakasz szama, spacer po domu jednoczesnie myslac o LD ze jak za chwile wrocisz do spania to bedziesz je mial. no i czesto to sie udaje.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 19:59
OOBE to tylko z idoserem, ciekawe uczucie jakby jedna połowa ciebie stawała się ciężka jak kamień druga lekka jak balon z helem, a zarazem tym wszystkim jestem ja

co do LD to nie czuję zajawki na to i podniety tym, zawsze wydawało mi się to normalne, bo często tak miałem za dzieciaka (bez świadomości, że to ld)/ rzadziej teraz, bo człowiek aby tylko zasnąć już i pospać normalnie

Kiedys sluchalem HH teraz to poza K44 raczej nic mnie nie przekonuje choć nestor niedawno pokazał mi donata - równość i to mi sie spodobało ja ogólnie też duzo muzyki słucham oprócz techno dance disco polo (chodź o tym ciezko powiedzieć muzyka) popu raczej też nie bardzo zalezy co pod pop podciagać. Lubie połączenie takie jak niedawno zrobił korn ze skrilexem

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 20:15
mialem kilka razy to o czym pisal kaban czyli spiac na brzuchu niemoznosc oddychania ani tym bardziej obrocenia sie natomiast nigdy w stanie pelnego wybudzenia, co do "kontroli snów' i wchodzenia w nie to rzeczywiscie rowniez kilka razy mi sie przydarzylo najfajniejsze co zaobserwowalem to lewitacja i mozliwosc kontrolowanego lotu we snie co ciekawe w pozycji pol lezacej jak za kierownica auta

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 20:17
Raz w życiu, bodajże za dzieciaka, zdarzyło mi się zachować świadomość przez sen. Mega dziwna sprawa a uczucie temu towarzyszące jeszcze dziwniejsze. Do dziś doskonale to pamiętam i w głowę zachodzę jak mogło w ogóle do tego dojść. Mieliście tak ?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 20:21
chujowa rzecz, miałem raz i stres w chuj bo akurat ryj na poduszce miałem i nie mogłem złapać oddechu zbytnio. za to zawsze się śmieję jak zdarzy mi się przerzucać w nocy na drugi bok i zdrętwieje mi ręka do tego stopnia, że muszę ją złapać drugą ręką i przerzucić na drugą stronę.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 21:09
Zdarza mi sie to co jakis czas, panika zawsze ale radze sobie z tym tak : mysle o tym ze zaraz sie obudze albo, ze musze poczekac momencik zeby zasnac znowu mocno, wtedy budze sie zwyczajnie. Dziwna opcja, strasznie sie zdziwilem ze ktos zalozyl o tym temat, chyba nigdy z nikim o tym nie gadalem, ciekawy jestem czy ktos jeszcze tutaj mial podobnie ?

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 21:12
Ja swojego czasu dość często to miałem, tylko że u mnie objawiało się to tym, że nie potrafiłem otworzyć oczu, strasznie głupie uczucie.

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 21:36
Miewam, ciekawe uczucie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Kwietnia 2011, 22:02
Sunset napisał(a):
Raz w życiu, bodajże za dzieciaka, zdarzyło mi się zachować świadomość przez sen. Mega dziwna sprawa a uczucie temu towarzyszące jeszcze dziwniejsze. Do dziś doskonale to pamiętam i w głowę zachodzę jak mogło w ogóle do tego dojść. Mieliście tak ?

haha no beka tez to mialem pare razy.

A z oczami to zawsze jak nie moglem otworzyc po prostu otwierajac, to pamietalem, ze musialem je tak dusic zeby byl taki wytrzeszcz (w snie) i wtedy sie budzilem.

A generalnie takie stany "jak mozna sterowac" snem w chuj na propsie fajne sa zazwyczaj, a jak dzieje sie cos zlego to budzisz sie i chuj

ale ogolnie ostatnio to chodze czesto spac tak w chuj zmeczony, ze to chu chu albo najebany wiec nie ma mowy o czyms takim wtedy nic mi sie nie sni

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona