Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 13 Grudnia 2017, 15:55

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831 ... 862  Następna strona
Polityka 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 13:04
czyli brak argumentów i jakiś bełkot w stylu naćpanego/niezrównoważonego psychicznie. z resztą, czego ja się spodziewałem.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 13:10
tu tak swoja droga grupa przestepcza PO zmienia zdanie :lol:

https://ndie.pl/szef-platformy-obywatel ... uchodzcow/

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Ostrzeżenia: 1
Banned
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 13:13
Wałęsa zły bo bolek, Włodi zły bo muzułmanin, Tatarzy polscy źli bo muzułmanie w dodatku nie etnicznie Słowianie, Rosjanie źli bo prawosławni i zacofani, Niemcy źli bo przyjęli miliony muzułmanów, azjatów i innych i nie lubią Polaków, nawet sąsiad jest zły bo jest psem ogrodnika, już nawet nie piszę o aborygenach czy jakiś andamańczykach bo to już diabły z pasami szachida...to po cholerę ta cała cywilizacja, skoro już nikt nie jest dobry nawet polak towarzysz bolek? zajebiemy się ziomy przy takim podejściu, cokolwiek ja tu nie napiszę nie wiem jak by miało być mądre logiczne ktoś napiszę że troluję, że jestem czerwonym ścierwem i że to nieprawda bo to nieprawda...zapamiętajcie ziomy ostatni mój tekst w tym temacie....cywilizacja pierdolnie

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 13:15
mzmigrod napisał(a):
Powszechnie tzn. jak i gdzie? Bo w całym cywilizowanym świecie wiadomo, że jest wprost odwrotnie: zamachowcami byli, są i w przyszłości mogą być ludzie każdego wyznania i narodowości.

Co za lewackie podjeście to ja nawet nie, jakbym słyszał jakiegoś komucha z razem. Tak, jest to możliwe, że zamachowcy są różnego wyznania, ale chodzi typie o statystykę. Ile % zamachowców z ostatnich kilku lat to chrześcijanie? 1%? A o ilu przypadkach białych kamikadze słyszałeś ostatnio?

Jak można w ogóle po tym wszystkim co się ostatnio dzieje nie widzieć destrukcyjnego wpływu zalewu europy przez ciapatych. Dziecko by stwierdziło, że coś jest jednak na rzeczy a tu dorosły(?) facet pisze, że nie tylko ciapate mordujo, ehh. Szkoda strzępić ryja.

chyba, że troll to 1/10, bo odpisałem

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 13:16
cieszę się że kończysz ten bełkot bez argumentów. nie będziemy tęsknić.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 13:19
no dobra a za co mamy lubic bolka walese ??? za to ze wspolnie z kiszczakiem zciagneli polske w dol do spolki z rosja?
niemcow? niemiecka partia pod nazwa PO rządzila juz Polska, dojąc ludzi z ostatnich groszy.

kogo my mamy lubic? a no trudno powiedziec, na pewno nie takich ludzi ktorzy nam utrudnaja zycie i nas okradaja.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Banned
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 13:37
Dziewięćdziesiąte napisał(a):
Mamy granice mistrzu i nowoczesne państwo i potrafimy ustalić liczbę ludzi których przyjmujemy no ich zbadać dokładnie przed przyjęciem

Nie mogę nie dać bowdowna :bowdown:

dziewiecdziesiate król tematu jak lew król dżungli.

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 14:13
Cytuj:
Przykładami państw które mają o wiele mądrzej rozwiązany ten problem są SZWAJCARIA, ISLANDIA, NORWEGIA I DANIA, tam szukajcie przykładów.

Na Islandii to akurat inny narów podnosi statystyki przestępstw :wink:, przynajmniej na razie bo liczba uchodźców też się tam zwiększa.
No i Islandia ma ten komfort że nie łatwo tam dopłynąć pontonem. :rotfl:

A teraz na poważnie.

Kwestia uchodźców jest bardzo skomplikowana i terroryzm to najmniejszy problem wbrew pozorom. Można by się rozwodzić nad naszą odpowiedzialnością za ten stan rzeczy, o obowiązkach Polski, można by sięgnąć do historii, debatować nad winą USA/Rosji czy nawet wpływie globalnego ocieplenia. Jednak prawda jest taka że jedynym słusznym rozwiązaniem jest chłodna kalkulacja i zadanie sobie pytania czy przyjęcie uchodźców nam się opłaca. No i niestety ale ja nie widzę żadnego racjonalnego argumentu za tym żeby tych ludzi gościć u nas.
Nie lubie pisu, bliżej mi do lewackich poglądów niż prawicy ale w tym przypadku no nie widzę sensu w przyjmowaniu morza ludzi którzy ewidentnie, w ogromnej większości nie uciekają przed wojną czy zarazą.
Nawet jeśli przyjmiemy (jako UE, czy kraje zachodu) że ten exodus jest spowodowany czymś innym niż różnicą w poziomie życia, to należałoby skupić się na wyeliminowaniu tej przyczyny zamiast leczyć sraczkę papierem toaletowym, bo równie dobrze można by przyjąć całą afrykę do europy, tylko czy to będzie dobre dla kogokolwiek?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 14:20
taka napisał(a):
mzmigrod napisał(a):
Powszechnie tzn. jak i gdzie? Bo w całym cywilizowanym świecie wiadomo, że jest wprost odwrotnie: zamachowcami byli, są i w przyszłości mogą być ludzie każdego wyznania i narodowości.

Co za lewackie podjeście to ja nawet nie, jakbym słyszał jakiegoś komucha z razem. Tak, jest to możliwe, że zamachowcy są różnego wyznania, ale chodzi typie o statystykę. Ile % zamachowców z ostatnich kilku lat to chrześcijanie? 1%? A o ilu przypadkach białych kamikadze słyszałeś ostatnio?

Jak można w ogóle po tym wszystkim co się ostatnio dzieje nie widzieć destrukcyjnego wpływu zalewu europy przez ciapatych. Dziecko by stwierdziło, że coś jest jednak na rzeczy a tu dorosły(?) facet pisze, że nie tylko ciapate mordujo, ehh. Szkoda strzępić ryja.

Nie chodzi o statystykę, tylko o precyzyjne wyrażanie myśli (jak widać - wam obce). Napisał kompletną głupotę, niezgodną z faktami, a ty go jeszcze bronisz.

To, że Arabowie są grupą "podwyższonego ryzyka" nie oznacza, że mamy nie reagować na tak ewidentne bzdury jak "NIE OD DZIŚ WIADOMO, RZE NIE KARZDY MUZUŁMANIN TO ZAMACHOWIEC, ALE KARZDY ZAMACHOWIEC TO MUZUŁMANIN". Właśnie o to chodzi, że atmosfera nienawiści, homofobii jest od iluś miesięcy (lat?) nakręcana wieloma takimi bezczelnymi przekłamaniami.

Tak samo nie byłbyś zadowolony, gdyby pisano, że każdy złodziej na zachodzie Europy to Polak.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 14:32
Dziewięćdziesiąte napisał(a):
Po piąte nasi kochani politycy ukryli przed nami fakt ze gdy toczyła się wojna między Czeczeńcami a Rosją oczywiście aby dokuczyć Rosji nakurwili tu bardzo wielu Czeczeńców i jakoś nie słyszałem żeby dzikusy Czeczeńcy z 3 świata nas zabijali choć już z 10 lat minęło.

poza grupami przestepczymi zlozonymi z czeczenow zajmujacymi sie chociazby wymuszeniami i haraczami

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 3
Banned
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 14:36
@mzmigrod ale zauważ, że on mówi o kilku ostatnich latach - największe zamachy to 99% muzułmanów i jeden typ co wbił z kałachem do meczetu. Gdzie tu nie masz zależności w statystykach? Oczywiście mówienie że każdy zamachowiec to muzułmanin jest zasadniczo błędne przy słowie każdy, ale faktem z ostatnich lat każdy z zamachowców z Europy określał się jako wyznawca Allacha.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 14:39
mzmigrod napisał(a):
taka napisał(a):
mzmigrod napisał(a):

Nie chodzi o statystykę, tylko o precyzyjne wyrażanie myśli (jak widać - wam obce). Napisał kompletną głupotę, niezgodną z faktami, a ty go jeszcze bronisz.

To, że Arabowie są grupą "podwyższonego ryzyka" nie oznacza, że mamy nie reagować na tak ewidentne bzdury jak "NIE OD DZIŚ WIADOMO, RZE NIE KARZDY MUZUŁMANIN TO ZAMACHOWIEC, ALE KARZDY ZAMACHOWIEC TO MUZUŁMANIN". Właśnie o to chodzi, że atmosfera nienawiści, homofobii jest od iluś miesięcy (lat?) nakręcana wieloma takimi bezczelnymi przekłamaniami.

Tak samo nie byłbyś zadowolony, gdyby pisano, że każdy złodziej na zachodzie Europy to Polak.

Propsuje ze łzami w oczach uż mzmi bo wyjątkowo ma rację i w celny sposób ją wyraża. Od siebie dorzucam, że liczba zamachów ma tendencję spadkową, ale jako, ze jest moda na budowanie tendencji społecznych w tym tonie każdy incydent ma ogromną ekspozycję w mediach.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 14:48
Nazywanie zamachów incydentami :bowdown: Wam naprawdę tak źle się żyło w Europie przed 2014? Gdzie nikt nie słyszał o żadnych wybuchających ludziach, podrzynaniu gardeł, strzelaninach? Ja nie wiem, może ktoś ma jakieś spaczone poczucie adrenaliny, że tak chcecie zapraszać tych wszystkich ludzi, którzy są ewidentnie nie do zweryfikowania, pochodzą z krajów, w którym narodziła się właściwie idea zamachów terrorystycznych we współczesnym rozumieniu, może dla Was ten dreszczyk emocji pod tytułem "Dostanę dziś kulkę czy nie? A może jakaś bombka, oderwie mi nóżki?" jest jakimś wyjątkowym sposobem na spełnienie swoich oczekiwań? To zapraszam w takim razie do Legii Cudzoziemskiej, do armii, do najemników, tam będziecie go mieli pod dostatkiem. Ale proszę mi nie wmuszać takiego stylu życia na co dzień we własnym kraju.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 14:51
incident w jez angielskim ma inne znaczenie niz incydent w jezyku polskim, blednie jest to tlumaczone na incydent co w jezyku polskim ma znaczenie mało ważnego wydarzenia (chociaz kurwa sam nie wiem jak to inaczej przetłumaczyć), tam sie uzywa tego po prostu do opisu zdarzen ktore nei zostały jeszcze w 100% potwierdzone jako zamach czy costam
no i nie ma samych zamachow, niektore to sa naprawde incydenty jak kurwa nie wiem jakis arabus se krzyczy alahu akbar i zaczyna cie bic po glowie

Ostatnio edytowano Czwartek, 21 Września 2017, 15:02 przez pykpyk, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 15:01
Ależ ty jesteś kurwa głupi Ezio

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 15:29
@Raikkonen, pomijając czy masz rację, czy nie, lepiej będzie się dyskutować na argumenty...

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 16:21
Właśnie może jakieś argumenty za przyjmowaniem uchodźców/imigrantów, oprócz obalonych już "tania siła robocza" "biedne matki z dziećmi"?

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 16:26
Co sądzicie o takim połączeniu?
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 16:48
:rotfl: :rotfl:

beka ze wszystkiego. z plakatu, z nazwy, z połączenia, z gości.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Września 2017, 17:09
super sprawa,czekam na adasia małysza i leszka millera

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831 ... 862  Następna strona